ספא

מאמרים :

כיצד שירותי פוליש מעניקים לכם פטור מניקיון

במקום ציבורי כמו ספא יש חשיבות רבה לכל הנושא של ניקיון. קהל הלקוחות המגיע לספא מעוניין להגיע למקום איכותי ונקי ללא חשש לעשות שימוש במתקני הספא השונים.
המשך »

כיצד תשמרו על משלוחי הפרחים שלכם?

המשך »

פילינג עמוק לפנים

פילינג עמוק הינו אחד הטיפולים הפופולריים להצערת העור ולחידוש יסודי שלו, הן עבור נשים והן עבור גברים. הפילינג הינו פתרון נהדר לכל מי שמחפש דרך לא ניתוחית להעשרת העור וחידוש מראה העור. אין צורך לרוץ ולמהר לבצע ניתוח מתיחת פנים.
עורנו מורכב משלוש שכבות: השכבה העליונה, האפידרמיס, עליו ניכרים קמטים, כתמים, חטטים וכולי, השכבה האמצעית – הדרמיס, והשכבה העמוקה והתחתונה – שהיא ההיפודרמיס. שכבת הדרמיס והאפידרמיס, שהן שתי השכבות העליונות של העור הן השכבות שניתנות לטיפול. לכן, בעיות כמו כתמי עור וקמטוטים יכולות להיפתר בעת טיפול בשכבות אלו.
טיפול פילנג עמוק לפנים מסיר יסודית את שכבות אלו וחודר לעמוקו של העור, ובכך מאפשר למעשה חידוש ורענון של העור
המשך »

כיצד נוכל לבצע טיפול באקנה?

אנו המבוגרים זוכרים את תקופת גיל ההתבגרות בו החלו הפצעונים להופיע במהירות וללא הפסקה, ואף לחלקנו ישנה בעיית אקנה קלה עד עצם היום הזה. פצעי הבגרות ללא ספק הם הפחד של כל מתבגר אך אם לא נוכל למנוע זאת, כן נוכל לטפל בכך.
המשך »

היתרונות במכוני ספא עם בריכות שחיה

חופשה היא ברכה ויש לוודא שהיא תהיה מהנה ובהמשך תהווה זיכרון מתוק. העובדה שחופשה היא יחסית משהו נדיר, הופכת את החופשה לדבר יותר נשגב אליו משתוקקים.
המשך »
  « הבא 1  |   2  |   3  |   4  | הקודם »
הקמת אתרים
  כל הזכויות שמורות הספא 2010 : פורטל ספא