ספא

רפואה סינית – הטיפול בילדים

רפואה סינית – הטיפול בילדים

רפואה סינית – הטיפול בילדים

רפואה סינית היא תפיסה רפואית טבעית, אשר איננה משתמשת בחומרים כימיים, יחד עם זאת היא יעילה מאוד בטיפול באנשים ובילדים צעירים במיוחד. בנוסף, בניגוד לרפואה הקונבנציונלית, היא לא גורמת לנזקים ולתופעות לוואי שליליות. לפני שמרגילים את הגוף לצריכת אנטיביוטיקה, עדיף לטפל בו באמצעים טבעיים.

התפתחות מחלות אצל ילדים
בדרך כלל, ילדים צעירים סובלים ממחלות יותר מאשר אנשים מבוגרים. מערכת חילוף החומרים של ילדים צעירים היא מהירה, ובהתאם לכך, גם המחלות מתפתחות בגופם במהירות רבה. בנוסף, מערכות הגוף שלהם: המערכת החיסונית, מערכת העיכול ומערכת הנשימה חלשות ופגיעות באופן יחסי, ולכן, ילדים חולים לעיתים קרובות מאוד.
רפואה סינית עוזרת מאוד, בטיפול במגוון מחלות אותן אנו פוגשים אצל ילדים צעירים: גזים, עצירות, שלשולים, שיעול, דלקות אוזניים, נזלת כרונית, התקררויות חוזרות, קוצר נשימה, בעיות במערכת הבריאות, אלרגיות, בעיות שינה, הרטבת לילה, בעיות מוטוריות, בעיות התפתחויות ובעיות של ריכוז.

רפואה סינית – הטיפולים שהיא מציעה לילדים
רפואה סינית מציעה מספר כלים, וטיפולים טבעיים להחזרת האיזון לגוף, ולהתגברות על מחלות:
  • דיקור סיני – הדיקור לילדים נעשה במחטים קטנות ועדינות במיוחד, הוא אינו כואב ונמשך בין מספר שניות למספר קטן של דקות, על פי סבלנותם של הילדים.
  • צמחי מרפא – לאחר חליטה, הילדים מקבלים משקה ממותק וטעים, והם מוכנים ללגום אותו ללא התנגדות.
  • תזונה – לאיכות המזון של ילדים יש השפעה גדולה מאוד על בריאותם, כי מערכת העיכול שלהם עדיין לא מתפקדת באופן מלא. חשוב להתאים לכל ילד תזונה בריאה, כזאת, שתהיה לה השפעה לאורך כל חייו.
  • טווינא – טיפול פיזיולוגי המשמש לטיפול בבעיות פנימיות.

רפואה סינית – יעילה בטיפול בילדים
יעילות הטיפול בילדים ברפואה סינית גדולה יותר מיעילותה בטיפול במבוגרים, מהסיבות הבאות:
  • לילדים אנרגיית חיים – צ'י, איכותית יותר מאשר למבוגרים, בגלל מבנה גופם הקטן, והגדילה המהירה שהם עוברים, דיקור סיני שמשפיע על זרימת אנרגיית הצי' בגוף - משפיע עליהם באופן יעיל ביותר.
  • הילדים מגיעים אל הטיפול ללא דעות קדומות וללא ספקות, המלווים בדרך כלל אנשים אשר רגילים לטיפולים שמציעה הרפואה הקונבנציונלית.
  • החסימות בזרימת האנרגיה של ילדים היא חסימה קצרת זמן. אין להם (עדיין?) מחלות כרוניות ארוכות. הילדים (פרט למקרים חריגים) אינם נושאים איתם טראומות רגשיות, ומצוקות נפשיות קשות.
  • גוף הילדים הוא גוף צעיר ונקי יותר, ולכן יכולת ההחלמה הטבעית שלו מראש טובה יותר.
הקמת אתרים
  כל הזכויות שמורות הספא 2010 : פורטל ספא